Вступ до Спільноти

Вступ до Спільноти

Більшість молодих людей, які до нас звертаються з проханням допомогти, знаходяться у важких життєвих ситуаціях, переживають глибокий смуток та часто приходять із світу наркотичної залежності. Інші просять надати їм можливість прожити з нами певний час, протягом якого повністю віддають себе служінню іншим, тому що в нашому стилі життя бачать дорогу, яка допоможе їм розпізнати Божу волю й так пізнати власне покликання.

Причини, які приводять до Спільноти, можуть бути різними, але пропонована дорога відродження є єдиною та однозначною: зустріч із воскреслим Христом через молитву, працю, пожертвування, відверту дружбу та спілкування.

Хлопці та дівчата в труднощах

Сім’ї, що несуть важкий хрест залежного сина чи доньки, звертаються до нас, просять про можливість взяти участь на декількох колоквіумах та на систематичних зустрічах батьків, які організовуються в різних місцях Італії та всього світу. Наприклад в Словаччині відбуваються клубні зустрічі батьків щотижня по п’ятницях в м. П’єштяни. На зустрічах батьки отримують практичні поради, як допомогти своїм дітям в той час, коли вирішують вступити до Спільноти.

В цих місцях також мають можливість зустріти батьків, які вже мають сина чи доньку в Спільноті, стараються крокувати дорогою навернення та які охоче виcлухають, порадять, допоможуть.

„Хрест“, який приносить до родини дитина, залежна від наркотиків, часто стає причиною замислення, глибокої переміни, повторного здобуття спокою та родинної єдності.

Досвід

В останні роки багато молодих людей просили нас про можливість пережити „сильний“ час разом з нами, не зважаючи на те , що не мають драми залежності та виключення на край суспільства.

Спільнота пропонує всім без винятку однакову дорогу, тому що пересвідчилися в глибині та величині простого християнського життя, прожитого з дня на день.

В ті роки ми дозріли до формування декількох умов, які ставимо перед тими людьми, які хочуть вступити на „досвід“, щоб допомогти їм отримати чим більше користі з прожитого часу в Спільноті.

Умови прийняття надосвіддо Спільноти

Багато молодих людей, хоча й не мали проблем з наркотиками чи труднощів через виключення на край суспільства, просили нас в останні роки про можливість жити певний час із нами, щоб знову знайшли чи пізнали сенс життя, щоб знову здобули життєву радість, щоб ясніше пізнали Божу волю, щоб навчилися любити… Якщо думаєте про досвід, є дуже важливим написати нам справжні причини такого рішення та час, який маєте в диспозиції.

Із досвіду останніх років просимо, щоб „досвід“ тривав мінімум 45 днів для того, щоб час, проведений в Спільноті, був не лише одним з поміж багатьох досвідів, але щоб залишив глибокий відбиток в серці та був початком дороги навернення та віри.

„Досвід“ є окремо пропонований і дружинам/нареченим хлопців в Спільноті, щоб вони бачили, що хлопці вчаться, та щоб пізніше охоче крокували по правильному напрямку з коханою особою.

Але й для тих, які просять можливості здобути досвід в місіях, є необхідним спочатку прожити певний час в спільноті в будь-якому європейському будинку, щоб добре підготувалися та передусім пізнали наш стиль життя та служіння.

Від молодих людей, яких приваблює каризма Спільноти та відчувають в собі покликання до богопосвяченого життя, просимо переконатися про покликання прямо „на полі бою“, тобто просимо, щоб пережили хоч б шість місяців в одному з наших будинків. Віримо, що це є найкращим та конкретним знаходженням покликання.

Під час „досвіду“ хлопець/дівчина повністю беруть участь в житті спільноти, без „втеч“ чи „коротких замикань“, в хвилини молитви, розмови, перевірки життя та праці.

Віримо, що то є хороший спосіб слухати Бога: день, наповнений молитвою та працею, в братській спільноті, яка тобі не дозволить „втекти“ від самого себе, але яка тобі допоможе заглянути в себе та передусім зустріти Господа в твоїй конкретній життєвій історії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 5 =